Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE W SZKOLE 2021/2022

W aktualnej sytuacji zdecydowaliśmy, iż nie będziemy zbierać pieniędzy w szkole i dlatego publikujemy na stronie internetowej link do zakupu ubezpieczenia. To rodzice mają prawo zdecydować czy ubezpieczyć dziecko w wybranym wariancie. Pamiętajcie państwo, że dla drugiego i następnego dziecka dostępne są zniżki w wysokości 25%.

W sytuacji, kiedy rodzice nie poradzą sobie z zakupem ubezpieczenia przez link(stronę internetową) proszę kontaktować się z ubezpieczycielem pod nr tel. 663614820.

Linki do zakupu ubezpieczenia:

- dla uczniów: https://kochamtodbam.pl/kup-ubezpieczenie/szkola/YF85E
- dla pracowników: https://kochamtodbam.pl/kup-ubezpieczenie/oc-dla-nauczycieli?_ref=CX27887


Dzień dobry.

Szanowni Państwo.

Rada Rodziców Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca informuję, iż po przeanalizowaniu wszystkich ofert dostarczonych do szkoły na ubezpieczenie uczniów wskutek Następstw Nieszczęśliwego Wypadku wybrała ofertę Ubezpieczyciela SIGNAL IDUNA Multiagencji UNILINK.

Oferta cechuję się szerokim wyborem, bo posiada aż siedem wariantów ubezpieczenia, możliwość zakupu ubezpieczenia on-line poprzez link na stronie internetowej szkoły, zniżki 25% dla drugiego i kolejnego dziecka, bardzo wysokie sumy ubezpieczenia, wypłata za urazy niebędące trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Przed zakupem prosimy zapoznać się z ulotką z wyborem wariantów ubezpieczenia.

ulotka

ulotka2

[POBIERZ ULOTKA - FORMAT PDF]

W dobie pandemii COVID-19 zdecydowaliśmy, iż nie będziemy zbierać pieniędzy w szkole i dlatego publikujemy na stronie internetowej link do zakupu ubezpieczenia.

To rodzice mają prawo zdecydować czy ubezpieczyć dziecko w wariancie od 33 zł do 239 zł.

Pamiętajcie państwo, że dla drugiego i następnego dziecka dostępne są zniżki w wysokości 25%.

W sytuacji, kiedy rodzice nie  poradzą sobie z zakupem ubezpieczenia przez link(stronę internetową) proszę kontaktować się z ubezpieczycielem pod nr tel. 663614820.

Link do zakupu ubezpieczenia:

https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=5242591214&polNbr=381945