Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Finał i nagrody konkursu "Pieniądz i bankowość"

To już finał konkursu „Pieniądz i bankowość”, w którym brali udział nasi uczniowie ze wszystkich klas trzecich technikum, a było ich 105 oraz koźmińscy gimnazjaliści czyli 99 uczniów również z klas trzecich. Konkurs odbywał się dwu-etapowo, z różnym stopniem trudności dla poszczególnych szkół. Patronat sprawował, a jednocześnie sponsorem nagród był BZ WBK / O w Koźminie Wielkopolskim. Konkurs realizowała p. dyr. ZSP w Kożminie Wlkp. Ilona Bałoniak oraz nauczycielki Ewa Poczta-Szczepańska i Beata Sobańska. W drugim etapie uczestniczyło 12 gimnazjalistów oraz 8 uczniów technikum ZSP.

Finalistami trzech pierwszych nagród dla gimnazjum zostali:
RENATA TERAKOWSKA – I MIEJSCE
ANNA BALCEREK – II MIEJSCE
MICHAŁ DEMBSKI – III MIEJSCE
Finalistami trzech pierwszych nagród dla technikum zostali:
KACPER TOMASZEWSKI – I MIEJSCE
AGNIESZKA KULIŃSKA – II MIEJSCE
SANDRA RATAJCZYK – III MIEJSCE
Finaliści konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, natomiast pozostali uczestnicy również dyplomy uczestnictwa i słodkie niespodzianki. Nagrody wręczali organizatorzy oraz pan dyr. Oddziału banku BZ WBK w Koźminie Wlkp.
Gratulujemy wszystkim udanego konkursu


tekst: Ewa Poczta-Szczepańska
foto: Waldemar Ratajczyk