Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Drzwi otwarte na "Zamku"

21 kwietnia 2017 roku o godzinie 18.00 gimnazjaliści klas III-cich wraz z rodzicami mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną naszej szkoły. Wszystkich przybyłych gości powitała w auli szkoły pani dyrektor Ilona Bałoniak. Następnie szczegóły rekrutacji eletronicznej oraz możliwości wyboru różnych kierunków kształcenia przedstawili wicedyrektorzy: Karolina Tomczak-Zmyślona oraz Sławomir Zydorek. Po tych ważnych informacjach gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy i pod opieką obecnych uczniów mogli poznać "zamkowe" klasy i ich wyposażenie. Mieli również okazję zapoznać się z nowoczesną halą sportową oraz zobaczyć nowoczesny sprzęt rolniczy. Kolejnym punktem "Drzwi otwartych" to dokładne zapoznanie się z wybranym kierunkiem kształcenia przez przybyłych gimnazjalistów. Na zakończenie rozlosowano wśród uczestników tego spotkania drobne upominki, a na dziedzińcu zamkowym odbył się pokaz "Taniec ognia" przygotowany przez ucznia klasy IV Technikum Patryka Jakubka. Przez cały czas zwiedzania zamku swoje piosenki prezentował zespół wokalno-instrumentalny "Bzy sensu". Dziękujemy wszystkim za przybycie i myślę, że spotkamy się na "Zamku" 1 wrześnie 2017 roku. Zapraszamy również do fotogalerii z tej imprezy.

tekst: Waldemar Ratajczyk

foto: Bartosz Mikołajczak IV (cyfrówka)