Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

"Zamek", zima, telefon i 4 TCPG

I znów kolejny poniedziałek... i tak, jak zawsze po weekendzie było nam trudniej usłyszeć budzik - oczywiście ten w telefonie:) Trzeba było jeszcze wstać, część z nas dużo wcześniej, bo troszkę dalej do szkoły. Jednak to co zobaczyliśmy za naszymi oknami od razu zmieniło nasze podejście do wspominianego poniedziałku. Gdy spaliśmy to pogoda bawiła się malowaniem przyrody, wykorzystując tylko i wyłącznie kolor biały z domieszką lekkiego mrozu. Poniedziałek nabrał więc zupełnie innego charakteru, miłego, sympatycznego i można by rzec - ciepłego. Przemierzając trasę do naszego "Zamku" mogliśmy podziwiać wspaniałe dzieło zimowej aury, co w ostatnich latach nie często ma miejsce. Postanowiliśmy zatem upamiętnić ten niezwykły poranek w sposób bardzo spontaniczny, wykorzystując nieodłączne urządzenie mobilne - telefony oraz naszą przyszłą profesję - cyfrowe procesy poligraficzne.

Zapraszamy poniżej do obejrzenia naszych fotografii wykonanych tylko i wyłącznie telefonami.

4 TCPG