Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Zamkowe talenty 2017

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Pragniemy przywitać ją śpiewająco, kolorowo i z humorem. Dzisiaj pojawią się na tej scenie uczniowie, którzy zaprezentują nam swoje talenty. Myślę, że szybko przekonamy się, jak są one zróżnicowane, a niektóre zaskakujące. Gwarantujemy wam wiele emocji, humoru i świetnej zabawy.
Zaczynamy!!!
Witamy na II wiosennym festiwalu „Zamkowych talentów”. Jako pierwszy wystąpi uczeń klasy IV TE/TAK Patryk Jakubek w niecodziennej sztuce kuglarskiej!
Po wspaniałym występie kuglarskim w tańcu zaprezentuje się uczennica klasy III LO Julia Niedziela
A teraz trochę się rozerwiemy słuchając i oglądając duet z klasy III LO w składzie Konrad Dominiczak i Piotrek Tomaszewski w piosence pt. „Never gonna give you up.”. Zapraszamy na scenę.
A teraz przed nami wystąpi dziewczyna z klasy I TCPG Weronika Pieniężna w piosence „Crazy for you”.
W naszej szkole są również talenty pisarskie. Milena Miernicka uczennica klasy I TCPG jest autorką opowiadania „As” wysłuchajmy fragmentu……
W piosence pt. „True coulors” zaprezentuje się uczennica klasy III LO Ola Grzębka
Natomiast Irena Tanaś również z klasy I TCPG jest autorką książki pt. „Normalność jest nudna”. Posłuchajmy fragmentu (czyta 2 prowadząca.)Jeżeli ktoś jest zainteresowany dalszymi losami naszych bohaterów zapraszamy do zapoznania się przy stoliku obok.
Przed wami 7-osobowa grupa wokalna w składzie Ola Szczepaniak, Ala Gromadzińska, Julia Kaźmierczak, Patrycja Kaźmierczak, Jagoda Gawrońska, Weronika Porawska i Asia Czajka w utworze „Riptide”. Posłuchajmy!
Zapraszamy na scenę kolejną wokalistkę, która oczaruje nas pięknym głosem- uczennicę klasy III LO Olę Roszak w piosence „Rzeka marzeń”
Dziękujemy!
W naszej szkole są również talenty plastyczne i fotograficzne.
Proszę zwrócić uwagę na wystawę prac plastycznych Pauliny Cepy , Marii Popowicz, Izabeli Przybył i rękodzieła Wiloletty Świątkowskiej oraz fotografii Dawida Kinki i Marcina Leśniaka oraz Marty Juskowiak.
Brawa dla naszych artystów!
Okazuje się , że w naszej szkole jest więcej osób ukrywających swoje talenty. Teraz zaprezentuje nam się Ziemowit Kaczor, który zaprezentuje nam freestyler.
Ponownie powróćmy do śpiewu. Zaprezentuje nam się Ola Wolniak z Pawłem Zasiecznym w piosence „Wybieram Cię”
Na zakończenie jeszcze jedna piosenka również w wykonaniu Oli pt. „Wehikuł czasu”
Dziękujemy! Był to już ostatni występ w naszym konkursie.
Prosimy jury o zabranie głosu a Panią Dyrektor o wręczenie nagród.
Jury - Wasze występy były bardzo interesujące, drzemie w Was potencjał. Trudno Wam odmówić odwagi i pomysłowości. Rozwijajcie się dalej. To było więcej niż spoko. Pokazaliście nam prawdziwą sztukę. Jesteście obrzydliwie zdolni! Uwielbiam, kiedy daje się ludziom szansę a oni robią z tego maksymalny czad.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu. Oczywiście wszyscy jesteście zwycięzcami!
Poprosimy również Panią Dyrektor o rozdanie nagród.
Za oknem wiosna, ciepłe słońce zachęca nas do spacerów. W głowie niejednego ucznia złośliwy diabełek podsunął myśl o wagarach. Ale czy warto? My twierdzimy, że nie warto! W szkole czeka na nas zbyt wiele atrakcji.
Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień przekonał nas, że nie warto wagarować. W szkole również możecie się dobrze bawić, a jednocześnie być bezpieczni pod okiem nauczycieli. Popatrzcie na zadowolone miny zwycięzców naszych konkursów. Pamiętajcie, że wy także możecie się sprawdzić w proponowanych zabawach i konkursach. Dlatego też przypuszczamy, że wiosenny festiwal stanie się tradycją w naszej szkole i spotkamy się już za rok.
Do zobaczenia!!!