Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Targi foto-video-film, Łódź 2017

7 kwietnia 2017 roku klasy I i II technikum cyfrowych procesów graficznych wybrały się do Łodzi na targi FOTO-VIDEO-FILM. Po dobrej zabawie w autokarze uczniowie naszej szkoły przeszli na miejsce przedsięwzięcia. Mogli obserwować wszystkie nowinki technologiczne: drony, tablety graficzne, aparaty, drukarki zwykłe i pełnoformatowe, za darmo mogli wydrukować sobie wybrane zdjęcia, wziąć udział w sesjach zdjęciowych i wypróbować wszystkie sprzęty. Następnie zmęczeni atrakcjami przenieśli się do pobliskiej galerii na pyszne jedzenie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w wykonaniu pana Waldemara Ratajczyka.

Natalia Kaźmierczak 2 TCPG