Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

XIV Powiatowy Konkurs Informatyczny - III miejsce drużynowo.

To już XIV Powiatowy Konkurs Informatyczny pod patronatem Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, w którym "Zamkowa" drużyna znów znalazła się w gronie laureatów. Gratulujemy III miejsca naszej odmłodzonej drużynie w składzie: Bartłomiej Rychlik i Patryk Stefański z klasy 2 TCPG oraz Mateusz Handke i Kamil Szewczyk z klasy 4 TCPG. Dodatkowo wyróżnienie otrzymał Mateusz Handke. Poziom konkursu został utrzymany na bardzo wysokim poziomie i jak co roku składał się z części teoretycznyj i praktycznej. Zakres materiału był bardzo szeroki i obejmował zadania z programowania, grafiki komputerowej, budowy i danych technicznych podzespołów komputerowych oraz znajomości kodu HTML i CSS. Serdecznie jeszcze raz gratulujemy naszej drużynie:) Dziękujemy również organizatorowi czyli ZSP nr 2 im. K.F. Libelta w Krotoszynie za ugoszczenie wszystkich uczestników - super smaczne kanapki, ciasteczka i oczywiście do wyboru kawka lub herbatka. 

Tekst i foto: Waldemar Ratajczyk