Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Zagłosuj na Paulinę Stempniak!

Paulina Stempniak to uczennica klasy pierwszej TE o niesamowitym talencie sportowym. Specjalizuje się w lekkoatletyce. Obecnie w statystyce Polskiego Związku Lekkiej Atletyki jest sklasyfikowana na 2 miejscu w Wielkopolsce wśród najlepszych biegaczek na 1000m. Jej ogromne osiągnięcia w 2019 roku i wybiegany czas na 1km – 3,06 s pozwolił na zakwalifikowanie jej do biegu na Mistrzostwach Polski, gdzie w swoim biegu przybiegła na drugim miejscu. Jej celem jest zakwalifikowanie się do lipcowej Olimpiady Młodzieży. Jej wybiegane czasy klasyfikują się do III klasy sportowej. W 2019 roku uzyskała 7 medali Mistrzowskich : 5 Wojewódzkich ( 3 złote i 2 srebrne) oraz 2 Makroregionu ( 1 srebrny + 1 brązowy). Jako młoda lekkoatletka posiada licencję zawodniczą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Obecnie Paulina została zgłoszona przez szkołę do internetowego plebiscytu na „Najpopularniejszego Sportowca Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. 2019”. Ma szansę uzyskać ten tytuł, dlatego zachęcamy Was drodzy uczniowie do głosowania na koleżankę w internetowej sondzie VII Gali Koźmińskiego Sportu (poprzez stronę Miasta i Gminy Koźmin lub GOS Koźmin Wlkp.). Głosowanie potrwa do piątku, 17 stycznia 2020 r. do godz.15.00.

IS