Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Dzień 8 marca jest dniem szczególnym, w którym wszyskie kobiety odbierają życzenia, kwiaty i prezenty. Takim sportowym prezentem od nauczycieli wychowania fizycznego z "Zamku" było zorganizowanie Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do udziału w tym Turnieju została również zaproszona drużyna dziewcząt reprezentująca klasy III koźmińskiego Gimnazjum. Zgłoszonych zostało 7 drużyn, które podzielono na dwie grupy A i B. Grupa A to zespoły z klas: 3 TE/TCPG, I LO, 1 TES/TR oraz III Gimnazjum. Grupa B: 2 TA/TE, 2 TAK/TCPG oraz 1 TCPG. Rywalizacja w grupach stała na bardzo wysokim poziomie i była bardzo wyrównana. Zwycięskie drużyny z każdej grupy walczyły w finale o I miejsce. W grupie A - I miejsce zajęły dziewczyny z klasy 3 TE/TCPG natomiast w grupie B - dziewczyny z klasy 2 TA/TE. Te drużyny zmierzyły się w ścisłym finale. Miejsca premiowane pięknymi pucharami zdobyły zespoły:

1 miejsce - 3 TE/TCPG

2 miejsce - 2 TA/TE

3 miejsce - 1 LO

Wszystkim drużynom biorącym udział serdecznie gratulujemy! Zapraszamy poniżej do fotogalerii.