Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

WYCIECZKA SPEDYTORÓW

Dnia 15 marca Spedytorzy z klas I, II i III wraz z opiekunami, panią Beatą Kuzia, panią Karoliną Kowalską i panem Piotrem Osuchem, udali się na wycieczkę edukacyjną do Nadarzyna pod Warszawą. Odbywały się tam III Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki. Uczniowie mogli podziwiać pojazdy użytkowe, ciągniki, naczepy, a także wiele nowych rozwiązań logistycznych, magazynowych i zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym, proponowanych przez zgromadzone tam firmy i specjalistów. Dla młodzieży odbywały się także konferencje. Nasza grupa wzięła udział w konferencji „Kadry logistyczne przyszłości.” Po odwiedzeniu targów młodzież udała się do Warszawy. Tam podziwiali Zamek Królewski, Stare Miasto, przeszli pod Pałac Prezydencki, a także odwiedzili Plac Piłsudzkiego i Grób Nieznanego Żołnierza. W godzinach wieczornych wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do Koźmina.

Tekst i foto: Karolina Kowalska